Ocenění 

Když náš „dvorní“ grafik a přítel při společné práci na webových stránkách vložil mezi ostatní zatím  prázdné odkazy také odkaz na ocenění, ptali jsme se: „Co tím myslíš, jaká ocenění?“ Jen zabrumlal: „Prostě ocenění“. A my nad tím víc nepřemýšleli. Bylo toho mnoho co naplňovat a my nechali pracovat všechny svým dílem. 

Nedávno jsme se ale začali zamýšlet znovu nad strukturou stránek a vůbec systémem naší práce, nad další cestou. A narazili jsme na odkaz ocenění říkajíc si: „Co to tady máme, vždyť to nedává žádný smysl, je tady zbytečný, odstraníme ho.“ 
A právě v té době k nám dorazila zpráva o nominaci na Uměleckou cenu města Plzně :). 
 
A tak děkujeme za všechny ty dary, které přichází prostřednictvím našich přátel, jejich nápadů a podnětů, jejich pozorností a soucítění, práce, kterou odevzdávají, jejich lásky. 
 
Děkujeme všem, kteří se kdy podíleli ať už přímo, či radou nebo povzbuzením na projektech Světa podle Jakuba. Je jich mnoho! 
 
Poděkování patří také institucím, které spolupracují i těm, které naše projekty po celou dobu podporují finančně.
 
Těší nás, že byla práce všech takto oceněna. Znamená to pro nás, že je vnímána pozitivně, že je očekávána, že není zbytečná :). 
 
 
 
 
          
 
 
 
 
No a aby toho nebylo v roce 2015 málo, tak tomu předcházelo překvapivé ale milé a dojemné ocenění dobrovolné práce. Ale my vždycky vše děláme dobrovolně :). Je to totiž lepší. Člověku jde práce lépe od ruky :).