Aktuality

S radostí Vám přinášíme ohlédnutí za projektem J. C. F. Fischer. Máte jedinečnou možnost poslechnout si záznam hned ze dvou koncertů a to z kostela sv. Jiří v Bečově nad Teplou a z kostela Nanebevzetí Panny Marie v Plzni.

Srdečně Vás zveme na poslech naší NOVINKY a to na záznam letošního koncertu z projektu Hudební dílny 2023 - G. Carissimi!

Možná, že nedočkavě čekáte na videa z loňského a letošního ročníku hudebních dílen… k těm se postupně dostávám :) , ale zatím Vám můžu nabídnout vzpomínku na projekt J. J. I. Brentner z roku 2019. Podařilo se mi dokončit záznam z koncertu ve Pfreimdu. Poslechněte si, jak se to studentům tehdy podařilo!

Uvádíme vzpomínku trochu staršího data nicméně stále živou a krásnou plnou vděčnosti a radosti z nádherné práce. A těšíme se na další :).

5 ŘEK... milion vzpomínek na úžasné lidi, nádhernou hudbu, neuvěřitelné okamžiky, dokonalá místa, několik let krásné a zajímavé práce... chceme se podělit s Vámi... možná to někomu udělá radost :) ... projekt, který se uskutečnil v roce 2015. Tehdy kluci skladatelé napsali novou hudbu, orchestr jsme složili ze studentů pěti evropských hudebních...